Tesla 27" 75Hz Office Monitor | 27MC625BF
SKU:
MPN:
27MC625BF
Condition:
New
Shipping:
Free Shipping
Frequently bought together:
Description
  • Panel size 27”
  • Display resolution 1920x1080
  • Panel type IPS
  • Refresh rate 75 Hz
  • Color Black
  • Series MC625
  • Model 27MC625BF
  • Brightness 250 cd/m2
  • Contrast ratio 1000:1
  • Viewing angle 178°/178°
  • Response time 5 ms
  • AMD FreeSync Yes
  • Color depth 8 bit
  • DP 1.4 1
  • HDMI 1
  • VGA Input 1
View AllClose
Additional Information
SIZE:
27"
REFRESH RATE:
75Hz